Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VakıfBank Spor Kulübü’nden KAÇUV’a destek

İSTANBUL, (DHA)- VakıfBank Spor

İSTANBUL, (DHA)- VakıfBank Spor Kulübü, kanser tedavisi gören çocuklara destek amaçlı bir etkinliğe imza attı. Genel menajer Banu Can Schürmann, başantrenör Giovanni Guidetti ve oyunculardan Cansu Özbay, 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü’ne dikkat çekmek için ‘Umut Kafe’de satış yaptı.
VakıfBank Spor Kulübü ve Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü’ne dikkat çekmek için VakıfBank Spor Sarayı’nda bir etkinliğe imza attı. Satışlardan elde edilen gelirlerin kanserli çocukların tedavisinde kullanıldığı ‘Umut Kafe’ isimli araç, spor sarayının önünde kuruldu. Bu etkinliğe destek olmak amacıyla tezgahın başına geçen kulüp menajeri Banu Can Schürmann, başantrenör Giovanni Guidetti ve Cansu Özbay, kanserli çocuklar için taraftara satış yaptı. Büyük ilgi gören etkinlik sırasında Guidetti ve Cansu alışveriş yapan taraftara KAÇUV logolu tişört de hediye etti.
BANU CAN SCHURMANN: ELDE EDİLEN GELİR KANSERLİ ÇOCUKLARA GİDECEĞİ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ
KAÇUV’a bundan sonraki etkinliklerinde yardımcı olmak istediklerini söyleyen VakıfBank Spor Kulübü Genel Menajeri Banu Can Schürmann, “Bugün KAÇUV için kupa maçımız öncesinde seyircilerimiz, taraftarlarımızla beraber buluştuk ve onlar çay, kahve, kurabiye satışı yaptık. Elde edilen gelir kanserli çocuklara gideceği için çok mutluyuz ve gururluyuz. Giovanni Guidetti ve Cansu Özbay bize eşlik etti. Çok güzel bir atmosfer oldu. Çok keyifli geçti. KAÇUV’a bundan sonraki etkinliklerinde elimizden geldiğince yardımcı olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
GIOVANNI GUIDETTI: KAÇUV’U YAPTIKLARI HARİKA İŞ İÇİN TEBRİK EDERİZ
Çok eğlenceli bir deneyim olduğunu ifade eden VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti, “Çok eğlenceli bir deneyim oldu. İnsanların coşkusu ve katılımlarını görmek güzeldi. Kahve satışları sırasında, doğru parayı almak için elimden geleni yaptım. Umarım bana kızmamışlardır. KAÇUV’u bu yaptıkları harika iş için tebrik ederiz. Bunu yaptıkları için onlara minnetarız. Umarım farklı bir zamanda tekrar gerçekleştiririz” diye konuştu.
CANSU ÖZBAY: KANSERLE MÜCADELENİN İLK AYAĞI BİLİNÇLİ OLMAK
Saha içinde olduğu kadar, saha dışında da önemli sorumluluklarının olduğunu ifade eden VakıfBank oyuncusu Cansu Özbay, “15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü’ne dikkat çekmek için böyle bir etkinliğe destek verdik. Saha içinde olduğu kadar, saha dışında da önemli sorumluluklarımız olduğuna inanıyorum. Kanserle mücadelenin ilk ayağı bilinçli olmak. Toplumun bilinçlenmesi, kanserli çocuklara umut olunması için büyük bir mücadele veren KAÇUV ile böyle bir ortak etkinlikte yer almak hem benim için hem de kulübüm için çok değerli. Taraftarımız da burada bizlerle beraber olarak kanserli çocuklara destek oldu. Onlara da teşekkür ediyorum” dedi.
VAKIFBANK KAÇUV İŞ BİRLİĞİ
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) ile VakıfBank iş birliği 2019 yılı İstanbul Maratonu ile başladı. Maraton kapsamında VakıfBank Koşu Takımı, yardımseverlik koşusu kampanyalarıyla KAÇUV projelerine destek vermektedir. Ayrıca VakıfBank Genel Müdürlük binasında KAÇUV Umut Kafe ziyaretleri, KAÇUV Umut Dükkanı satış etkinlikleri geçekleştirilmektedir. Banka içerisinde 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü ile ilgili farkındalık çalışmaları da gerçekleştirilmiştir.
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
-Etkinlikten görüntüler
(FOTOĞRAFLI)