Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ülker’in ‘bizz@kampüs’ yarışmasına başvurular başladı

İSTANBUL, (DHA)- Gençlerin her

İSTANBUL, (DHA)- Gençlerin her yıl farklı Ülker markası için pazarlama odaklı stratejiler geliştirdiği ‘bizz@kampüs’ yarışmasına başvurular başladı. Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf ile yüksek lisans öğrencilerinin Ülker’in ikonik lezzetlerinden “Çizi” için yarışacağı bizz@kampüs’te başvurular 15 Ocak-16 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Yarışmada ilk 3’e giren takımlara toplam 165 bin TL ödül ve uzun süreli staj yapma hakkı verilecek.   

Her yıl farklı bir Ülker markasıyla ilgili yenilikçi pazarlama projelerinin geliştirildiği bizz@kampüs’te bu yıl katılımcılar Ülker Çizi için fikir geliştirecek. Üniversite 3 ve 4. sınıf ile yüksek lisans öğrencilerinin, 2-3 kişilik takımlar kurarak katılacağı yarışma, bu yıl 13’üncü kez düzenlenecek. Başvurular 15 Ocak-16 Şubat 2024 tarihleri arasında ‘bizzkampus’ internet sitesi üzerinden yapılabilecek.  

Pazarlama alanına ilgi duyan ve profesyonel kariyer öncesi bu alanda tecrübe kazanmak isteyen öğrencilerin başvuru yapabileceği bizz@kampüs yarışmasında takımlar, proje hazırlık aşaması sonrası ilk önce 50 takım arasına seçilebilmek için yarışacak. Öğrencilerin verilen bilgileri birlikte, takım uyumu içinde değerlendirip, yenilikçi fikir geliştirme, fikirlerini en dikkat çekici şekilde sunma, ikna etme, planlama konularında tecrübe kazanacakları yarışmada dereceye girenler ise 8-9 Mayıs 2024’te yapılacak final organizasyonuyla belirlenecek. Yarışmada, ilk 3 sırayı elde edenler uzun dönem staj hakkında sahip olacak. Ayrıca birinciye 60 bin TL, ikinciye 55 bin TL ve üçüncüye de 50 bin TL olmak üzere toplam 165 bin TL para ödülü verilecek. 

GÖZLEVELİ: YARIŞMA, YENİLİKÇİ PAZARLAMA FİKİRLERİNE KAPI ARALIYOR 

Yarışmanın iş hayatına atılmadan önce öğrencilere benzersiz bir deneyim alanı oluşturduğunu söyleyen Ülker İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Faruk Gözleveli, “Bu yıl 13’üncüsünü düzenleyeceğimiz bizz@kampüs, yenilikçi pazarlama fikirlerine kapı aralıyor. Henüz kariyerlerinin başında olan binlerce öğrenciyi iyi bir fikrin nasıl geliştirileceğine dair en gerçekçi deneyim ortamında buluşturuyoruz. Her yıl farklı bir Ülker markası özelinde, gençlerle heyecan verici bir maratonda bir araya geliyoruz. Geçen yıl düzenlediğimiz yarışmamıza 115 farklı üniversiteden, 159 farklı bölümden başvuru olmuştu. Bu yıl da bu deneyimi bizlerle yaşamak isteyen tüm adaylarımızı bizz@kampüs’e davet ediyoruz” dedi. 

KABAKÇI: GENÇLERE UÇTAN UCA BİR PAZARLAMA DENEYİMİ SAĞLIYORUZ 

Yarışmanın pazarlamada uzmanlaşmak isteyen gençlere çok değerli fırsatlar sağladığını dile getiren Ülker CMO’su Mustafa Kabakçı ise “İş dünyası giderek daha rekabetçi hale geliyor. Pazarlama becerilerine sahip genç profesyonellerin, sektör fark etmeksizin, iş yaşamlarındaki iç görülerinin çok daha güçlü olacağına inanıyorum. bizz@kampüs, bu anlamda gençlere uçtan uca bir pazarlama deneyimi sağlıyor. Gençlerimiz alanında uzman profesyonellerin rehberliğinden yararlanacak, pazarlamada takım çalışmasının ne kadar önemli olduğunu gerçek bir laboratuvar ortamında keşfetme şansı bulacak” ifadelerini kullandı.