Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Papara, Trabzonspor taraftar kartını satışa sundu 

İSTANBUL, (DHA) – Finansal

İSTANBUL, (DHA) – Finansal teknoloji şirketi Papara, Trabzonspor taraftar kartı TS Card’ı satışa sunduğunu duyurdu.  

Trabzonspor’un stadyum isminin Papara Park olarak değiştirilmesini de içeren en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan ve takımın beş yıllık sponsoru olan finansal teknoloji şirketi Papara, Trabzonspor taraftarlarına ayrıcalıklar sunan, Trabzonspor logosu ve renkleriyle tasarlanan yeni ön ödemeli kart ürünü TS Card’ı satışa sundu. 

MAÇ BİLETİ VE FORMA ÇEKİLİŞLERİNE KATILMA HAKKI  

Trabzonspor taraftarlarına özel satışa sunulan kartla ilgili şirketten yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi: 

“Trabzonspor taraftar kartı TS Card kullanıcıları, TS Card ile yaptıkları her 50 TL’lik harcamada, 1 çekiliş hakkına sahip oluyor. Ocak 2024 itibarıyla başlayacak çekilişler sonucunda TS Card sahipleri sezon boyunca toplamda 40 adet çift kişilik tribün bileti, 4 adet çift kişilik VIP Platinum bilet, 4 adet çift kişilik VIP Gold bilet, 2 adet çift kişilik VIP Silver bilet, 5 adet çift kişilik Loca bileti, 50 kişiye imzalı forma, 200 kişiye imzasız forma, 15 kişiye antrenman ziyareti hediyelerinden birini kazanma şansı yakalayabiliyor.”  

TS CLUB HARCAMALARINDA ANINDA NAKİT KAZANDIRIYOR 

Kartın taraftarlara özel avantajlarına ilişkin bilgilerin de verildiği açıklamanın devamında şu bilgiler yer aldı: 

“Trabzonsporlular, TS Card ile TS Club mağazalarında veya Trabzonspor web sitesinde yapacakları harcamalarda her ay toplam 100 TL anında nakit kazanabiliyor. Trabzonspor’un bordo mavi renklerini ve Trabzonspor logosunu üzerinde taşıyan TS Card, Papara Card’larla aynı özellikleri taşıyor. TS Card sahipleri, Cashback markalarında harcadıkça anında nakit kazanıyor, TS Card ile tüm dünyada ve internette harcama yapabiliyor. Ayrıca TS Card, ATM’lerden para çekme ve yatırma işlemlerinde de kullanılabiliyor. TS Card, diğer Papara Card’lardan farklı olarak, Trabzonspor taraftarlarına, Trabzonspor resmî alışveriş sitesi ve markası TS Club harcamalarında yüzde 10 anında nakit kazandırıyor.”