Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Navlungo, ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi’ seçildi

İSTANBUL, (DHA) – Türkiye’nin

İSTANBUL, (DHA) – Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketlerinden Navlungo, Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı’nda ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi’ seçildi. Dünya genelindeki teknoloji şirketlerini değerlendirerek, son üç yılda net satış gelirlerinde gösterdikleri büyüme oranlarını ölçen program kapsamında; Navlungo, yapılan değerlendirmeler neticesinde birincilik ödülüne hak kazandı. 

Deloitte tarafından 1995 yılından bu yana dünya çapında yürütülen Deloitte Teknoloji Fast 50 yarışması sonuçlandı. 2020’den beri ilk kez canlı yayınlanan ve bu sene 18.’si düzenlenen yarışmada, Türkiye’de hızla büyüyen teknoloji şirketleri belirleniyor. 

Navlungo CEO&Kurucu Ortağı İsa Korkmaz, bu birinciliğin bir gurur kaynağı olduğunu belirtti. Korkmaz, başarının temelinde ekibin azim ve mücadelesinin yattığına değinerek şunları söyledi:

“Lojistik sektöründe gerçekleştirdiğimiz inovasyonlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla ön plana çıkıyoruz. Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı’nın birincisi olmak, bizim için büyük bir onur ve motivasyon kaynağıdır. Ekiplerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, uluslararası taşımacılıkta mükemmelliği hedefliyor. Bu ödül, bu çabalarımızın bir tanıması ve gelecekteki hedeflerimize doğru bir ilerleme kaydettiğimizin bir göstergesidir.” 

“ULUSLARARASI PAZARDA DAHA GENİŞ BİR ETKİ YARATMAK İSTİYORUZ” 

Gelecek vizyonlarının temelinde teknolojiyi kullanarak müşterilerine ve Türk ekosistemine daha fazla değer katmak olduğunu belirten Korkmaz, “Operasyonel süreçlerimizi daha da optimize etmek ve uluslararası pazarda daha geniş bir etki yaratmak istiyoruz. Yeni pazarlara açılmak, müşteri portföyümüzü genişletmek ve sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.  

Navlungo; 2023 yılında binlerce KOBİ’ye, kargo ve depolama imkanını tek panel üzerinden sağladı. 2023 yılının son günlerinde 10 farklı ülkede depolama hizmeti verirken, yenilikçi servisleri ile en uygun maliyetler ve en hızlı sürelerde dünyanın neredeyse her noktasına ulaştırdığı kargolar sayesinde ise e-ihracat müşterilerinin odağı oldu.