Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kavuğun temsilcisi Şevket Çoruh’un Baba Sahnesi’ne BtcTurk sponsor oldu

İSTANBUL, (DHA)- BtcTurk, güldürü

İSTANBUL, (DHA)- BtcTurk, güldürü geleneğinin nişanesi olarak kabul edilen kavuğun temsilcisi Şevket Çoruh’un yönetimindeki Baba Sahne’nin kurumsal sponsoru oldu. BtcTurk kullanıcılarına özel ayrıcalıklar sunulan iş birliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Şevket Çoruh, aldıkları destekle oyunlarını daha önce gidemedikleri şehirlerde de sahneleyeceklerini söyledi.

BtcTurk, İstanbul Kadıköy’de bulunan Baba Sahne ile iş birliğine gitti. BtcTurk, Türk tiyatrosunda önemli bir akımı temsil eden kavuğun şu anki sahibi, oyuncu Şevket Çoruh’un kurduğu Baba Sahne’nin kurumsal sponsoru oldu.

ÇORUH: DAHA ÖNCE GİDEMEDİĞİMİZ İLLERE GİDECEĞİZ

Şevket Çoruh, iş birliğiyle ilgili şunları söyledi:

 “2017’den bu yana 7 farklı oyun prodüksiyonu yaptık. Türkiye’nin her yerine oyunlarımızı götürmeye çalışıyoruz. Elbette gidemediğimiz il ve ilçeler de oldu. Ama bu yıl hem tiyatroseverler hem de Baba Sahne için çok güzel bir şey oldu. BtcTurk, turnelerimizde ve Baba Sahne’de bize destek olacak. Bizim de amacımız doğrultusunda çok doğru bir birliktelik oldu. Bu sene gidemediğimiz illere gitmeye çalışacağız.”

ECE: HEDEFİMİZ TİYAROYU DAHA ULAŞILABİLİR KILMAK

BtcTurk Marka Uzmanı Ertan Ece ise “Çalışmalarımızda BtcTurk’ün işe bakışını, iş hayatına yaklaşımını, iş ortaklarında da gördüğümüzde çok heyecanlanıyoruz. Verdiğimiz destek sayesinde Baba Sahne gibi işlerin daha fazla şehirde, daha fazla sahnede olmasını, tiyatroya daha fazla gidilmesini etkileyebiliyorsak ne mutlu bize. İş birliğimizle tiyatroyu daha ulaşılabilir hale getirmek buradaki temel hedefimizdir. Tiyatroseverler tiyatroya gitsin, BtcTurk’ün sağladığı olanaklarla oyunları izleyebilsinler. Tiyatro yöneticileri, oyuncuları, yazarları bizim katkılarımızla daha uygun şartlarda nefes alabiliyorsa, doğru yoldayız demektir” şeklinde konuştu. 

BTCTURK KULLANICILARINA BABA SAHNE OYUNLARINDA YÜZDE 15 İNDİRİM

İş birliği kapsamında BtcTurk, tiyatronun hem İstanbul hem de turneler yoluyla Anadolu’nun çeşitli kentlerinde izlenebilecek oyunlarında kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunacak. BtcTurk, Baba Sahne oyunları için kullanıcılarına, takipçilerine ve öğrencilere sosyal medya üzerinden düzenlenecek çekilişlerle bilet hediye edecek. Hediye biletler, çok yakında markanın sosyal medya hesaplarında olacak. Ayrıca Baba Sahne oyunlarının biletlerinde BtcTurk kullanıcılarına yüzde 15 indirim sağlanacak.