Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Freelancer çalışanların global pazarlara kolayca entegre olmasını sağlıyoruz”

İSTANBUL, (DHA) – Freelance

İSTANBUL, (DHA) – Freelance çalışanlar ve işverenler için esnek ödeme ve bordro çözümleri sunan küresel platform Native Teams’in Türkiye Ülke Müdürü Zeynep Uçar, 2023’ün son çeyreğinde yüzde 100’lük büyüme kaydederek aktif kullanıcı sayılarını 12 bine çıkardıklarını söyledi. Uçar, “Freelancer çalışanların global pazarlara kolayca entegre olmasını sağlıyoruz. Türkiye’de ikamet eden yetenekli profesyonellerin, yurt dışındaki işletmelerle şirket kurmadan çalışmalarını mümkün kılıyoruz. Aynı zamanda, Türk şirketlerin de farklı ülkelerdeki yeteneklere hızlı ve sorunsuz bir şekilde erişmesine olanak tanıyoruz” dedi.

Uçar, “Yenilikçi ödeme planı Payments paketi şirket kurmadan fatura kesme ve küresel şirketlerle çalışma fırsatı yaratıyor. Payments paketi sayesinde hızla iş dünyasına katılıp, dünya genelindeki projelerde yer alabilir. Amacımız, Türkiye’deki yetenekli profesyonellerin dünya genelindeki iş fırsatlarına daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak. Payments paketimizle diledikleri bir ülkede şirket kurmalarına gerek kalmadan SGK, çalışma izni gibi yasal süreçlerini kayıtlı işveren olarak ilerletiyoruz. Dijital cüzdan altyapımızla ödeme almalarını veya yapmalarını mümkün kılıyoruz. Paralarını dünyanın herhangi bir yerindeki banka hesabına aktarma ve Native Teams banka kartıyla yine dünyanın herhangi bir yerindeki ATM’den çekme şansı yaratıyoruz. Bu sayede globaldeki kurumlarla, şirket kurmadan freelancer olarak çalışmalarına aracılık ediyoruz” diye konuştu.

“ESNEK ÖDEME YÖNTEMLERİ SUNUYORUZ”

Zeynep Uçar, sözlerini şöyle sonlandırdı:

“Freelance ya da uzaktan çalışanlara, ek maliyetler olmadan ve tercih edilen para biriminde hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapılabilmesi için esnek yöntemler sunuyoruz. Kayıtlı işveren hizmetiyle de 60’tan fazla ülkede çalışılmak istenen yeteneğin tüm zorunlu katkı payları ve çalışanların elde edeceği faydalarla birlikte doğru şekilde istihdam edilmesinin önünü açıyoruz. Gelecek dönemde daha fazla başarıya imza atmak için süratle çalışıyoruz.”